Kazanmaya Hazır Mısınız? Piaff Temsilcisi Olmak İçin Tıklayın

Sevgili Temsilcilerimiz , Değerli iş ortaklarımız;

Büyük heyecan ile beklenen, muhteşem tasarımı ve en yeni trend modellerle bütünleşerek tasarladığımız 16. sayı kataloğumuz artık sizlerle !

İstanbul da bulunan Showroomumuza; özel davetlimiz olarak gelip yeni sezon 16. katalog kışlık ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Ürünlerin satışını yaparken daha rahat tanıtımını yapabilirsiniz. Ofisimizde sizleri ağırlamaktan onur duyarız.

İlerleyen günlerde bulunduğunuz iller de, her yıl olduğu gibi,düzenlenecek olan toplantı ve eğitim seminerlerimize, davetlimiz olarak ücretsiz katılım sağlamanız halinde yenilenen kadromuz uzman ekiplerimizden oluşan eğitim ve toplantılarımızda, hem eğlenecek hem kazanacak hemde kişisel gelişimlerinize katkıda bulunacaksınz.

Size daha iyi hizmet verebilmek için ön talep ve beklentilerinizi sistem üzerinde bulunan toplantı talep formunu doldurarak bizlere bildirmenizi önemle arz ederiz...!

Yepyeni bir çok sürpriz, yenilik, hediyelerden  ve etkinliklerden yararlanabilmeniz için,

Bizi takip ediniz, sevgilerimizi sunarız.  En kısa sürede görüşmek üzere..! 

 

Toplantı talepleriniz için formu doldurunuz. Tıkla

 

Detaylı bilgi için müşteri hizmetlerimizi arayarak: 08503024312

Piaffnetworking internet sitesini giriş yaparak: www.piaffnetworking.com

 Facebook kanalımızda bizi takip ederek bilgi alabilirsiniz.;www.facebook.com/piaffnetworkng

İnternette Güvenli Alışveriş
BENİ ARAYIN
Web sitemizi kullanırken size daha iyi bir deneyim yaşatmak adına çerezleri kullanıyoruz. Gizlilik ve Güvenlik sayfamızda çerezlerin ne olduğu ve nasıl kullanıldığı anlatılmaktadır. KABUL EDİYORUM
.hosgeldin-kampanya