Kazanmaya Hazır Mısınız? Piaff Temsilcisi Olmak İçin Tıklayın

YENİ ÜYE KAYDET

Bu sayfadan siz de Piaff Networking’e hemen ücretsiz üye olarak kazanmaya başlayabilirsiniz. Fırsatlarla dolu Piaff Networking işinizde güncel moda ürünleri size özel indirimli fiyatlardan satın alabilir, kendi ekibinizi kurarak yüksek kazançlara imza atabilirsiniz…

Piaff Networking İş Fırsatını size tanıtan Danışmanımızın adını soyadını giriniz. Eğer tanıdığınız bir Piaff Networking Satış Danışmanı yoksa sponsorunuzun Piaff Networking tarafından belirlenmesi için lütfen bu alanı boş bırakıp devam ediniz. Kaydınız açıldıktan sonra sponsor değişikliği yapılamayacağını hatırlatırız.

 

Bugün siz de Piaff Networking’e katılarak hayallerinize giden yolda ilk adımı atıyorsunuz. Piaff Networking’de size özel indirimli ürünleri satın alabilir, katalogla satışını gerçekleştirebilir, kendi ekibinizi kurarak kazanç sağlayabilirsiniz. Üstelik şimdi ÜYELİK ÜCRETSİZ!

Piaff Networking üyeliğinizi tamamladıktan sonra en kısa sürede cep telefonunuz 0850 302 43 12 numaralı çağrı merkezimiz tarafından aranacak ve üyeliğiniz onaylanarak Piaff Networking’in eşsiz kazanç sistemi ile bir çok farklı şekilde kazanç elde edebileceksiniz.

ÜYELİĞİNİZİN BAŞLAMASI İLE ELDE EDECEĞİNİZ AYRICALIKLAR

  • İşinizi istediğiniz zaman istediğiniz yerden yönetebilirsiniz.
  • Stok tutmadan özgürce çalışabilirsiniz.
  • Anıl ve Anıl Gruplarına bağlı bir çok kaliteli markada moda/ev tekstili ürünlerine %30-%40 arası indirimli sahip olabilirsiniz.
  •  Piaff Katalogu edinebilir ve katalogla kaliteyi tavsiye edip anında sıcak satış kazancı elde edebilirsiniz.
  • Kendi ekibinizi kurarak 5 kademeden prim kazanabilirsiniz.
  • Satış yaptığınız ürün kalitesine %100 güvenebilirsiniz.
  • %100 yasal bir sistemde güven içinde çalışabilirsiniz.
  •  Ailenize ve sevdiklerinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz.
İnternette Güvenli Alışveriş
BENİ ARAYIN
Web sitemizi kullanırken size daha iyi bir deneyim yaşatmak adına çerezleri kullanıyoruz. Gizlilik ve Güvenlik sayfamızda çerezlerin ne olduğu ve nasıl kullanıldığı anlatılmaktadır. KABUL EDİYORUM