YENİ ÜYE KAYDET

Bu sayfadan siz de Piaff Networking’e hemen ücretsiz üye olarak kazanmaya başlayabilirsiniz. Fırsatlarla dolu Piaff Networking işinizde güncel moda ürünleri size özel indirimli fiyatlardan satın alabilir, kendi ekibinizi kurarak yüksek kazançlara imza atabilirsiniz…
 • ÜCRETSİZ ÜYELİK
  ÜCRETSİZ ÜYE OL, HEMEN KAZANMAYA BAŞLA!
  PiaffNetworking'e ücretsiz üye olarak hemen bir katalog edin, ister toptan fiyatına kendin için indirimli al, ister katalogla satış yap anında kazan, ister ekibini kur, 5 kademeden prim kazan! Sıfır Risk, Sıfır Sermaye İle Kendi İşinin Patronu Ol!
 • HIZLI TESLİMAT
  ÜRÜNLERİNİ NE KADAR BEKLİYORSUN?
  PiaffNetworking hızlı teslimat deposu ile haftaiçi saat 12:00'ye kadarverdiğiniz siparişleriniz aynı gün kargolanır, ürünlerinize çok daha kısa sürede sahip olursunuz.
 • HER EVİN İHTİYACI
  HEMEN BİR ÜCRETSİZ KATALOG EDİN..
  Bir Anıl Markası olan PiaffNetworkingte Kalite Sunar Güven Satarsınız... Anıl Kalitesi, Anıl Güvencesi, yüzlerce ürün ile Hemen Bir Katalog Edin...
 • İŞ FIRSATI
  KENDİ İŞİNİN PATRONU OL!
  Piaff Networkingte kendi ekibinizi kurarak 5kademeye kadar prim kazanabilirsiniz. Üstelik her kariyer atlayışınızda ekstra kariyer bonusları kazanmaya devam edeceksiniz.
SPONSOR BİLGİLERİ
Sponsor Üyeniz :Cengiz Bulut

 

Bugün siz de Piaff Networking’e katılarak hayallerinize giden yolda ilk adımı atıyorsunuz. Piaff Networking’de size özel indirimli ürünleri satın alabilir, katalogla satışını gerçekleştirebilir, kendi ekibinizi kurarak kazanç sağlayabilirsiniz. Üstelik şimdi ÜYELİK ÜCRETSİZ!

Piaff Networking üyeliğinizi tamamladıktan sonra en kısa sürede cep telefonunuz 0850 302 43 12 numaralı çağrı merkezimiz tarafından aranacak ve üyeliğiniz onaylanarak Piaff Networking’in eşsiz kazanç sistemi ile bir çok farklı şekilde kazanç elde edebileceksiniz.

ÜYELİĞİNİZİN BAŞLAMASI İLE ELDE EDECEĞİNİZ AYRICALIKLAR

·         Anıl ve Anıl Gruplarına bağlı bir çok kaliteli markada moda/ev tekstili ürünlerine %30-%40 arası indirimli sahip olabilirsiniz.

·         Piaff Katalogu edinebilir ve katalogla kaliteyi tavsiye edip anında sıcak satış kazancı elde edebilirsiniz.

·         Kendi ekibinizi kurarak 5 kademeden prim kazanabilirsiniz.

·         İşinizi istediğiniz zaman istediğiniz yerden yönetebilirsiniz.

·         Satış yaptığınız ürün kalitesine %100 güvenebilirsiniz.

·         Stok tutmadan özgürce çalışabilirsiniz.

·         %100 yasal bir sistemde güven içinde çalışabilirsiniz.

·         Ailenize ve sevdiklerinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz.

İnternette Güvenli Alışveriş
BENİ ARAYIN