ÜYELİK HAKKINDA  

 

1.Bu sözleşme maddeleri PİAFF NETWORKİNG ile bu firmaya bağlı serbest  çalışan gerçek ve tüzel kişilerin sorumluluk ve yetkilerini içermektedir.

Sistemimize üye olmak için “Üye Ol” bölümüne girerek gelen formu doldurmanız yeterlidir. Üye bilgilerinizi doğru ve eksiksiz doldurmanız iletişim ve ulaşım problemlerinin oluşmaması için önemlidir. PİAFF NETWORKİNG  temsilcisi olabilmek için TC vatandaşı ve 18 yaşını doldurmuş olmak gerekmektedir.
Üye olmak oldukça basit ve hızlı bir işlemdir. Üye olmanız hiç bir yükümlülük altına girdiğinizi ifade etmez. Dilediğiniz zaman üyeliğinizi sonlandırma hakkına sahipsiniz.

2.İşbu anlaşma, PİAFF NETWORKİNG PAZARLAMA  (bundan sonra PİAFF NETWORKİNG  olarak anılacaktır) ile ürün satışı yapmak, altlarında gruplar oluşturarak bu satışlardan prim hakkı kazanmak için başvuruda bulunan gerçek veya tüzel kişi (bundan sonra Temsilci olarak anılacak) arasında aşağıdaki şartlar kabul edilmiştir. Temsilci yaptığı başvurunun PİAFF NETWORKİNG  tarafından kabulü ile aşağıda belirtilen hususları yerine getirmeyi kabul ve taahhüt eder.

  Üyenin güvenliği için sistemimizde her türlü önlem alınmıştır. Bu alınan önlemlerin yanında sizler de üye bilgilerinizin güvenliğinden sorumlusunuz. Sistemimize giriş için kullandığınız bilgilerinizi hiç kimse ile paylaşmayın, güvenli olduğundan emin olmadığınız bilgisayarlardan sisteme giriş yapmayın.

PİAFF NETWORKİNG  üyesi, firmanın kendisine verdiği link ile istediği yerde işini duyurma hakkına sahiptir.

 

 

ÜYE GÜVENLİĞİ HAKKINDA


Üyelerin adres bilgileri firma tarafından sadece siparişlerin sevk edilmesi maksadı ile kargo firmaları ile paylaşılır. Ayrıca sistemimizde  sponsorlar üye iletişim bilgilerini görebilmektedir. Bu sistemin daha randımanlı çalışması için düşünülmüştür. Üye isterse sponsorunun kendi sayfasına ulaşımını engelleyebilir. Buradan oluşabilecek sorunlardan firma mesul değildir.

 

ÜYELİK İPTALİ HAKKINDA


Temsilci üyeliğinin iptalini yazılı sözlü olarak PİAFF NETWORKİNG’e bildirmek suretiyle istediği zaman tek taraflı olarak, sistemden çıkabilir.  Sistemden çıktığında temsilciyi bağlayan maddi veya manevi bir durum yoktur. Üyeliğinizi sonlandırmak için üye girişi yaptıktan sonra iletişim bilgileri sayfamızdan talebinizi iletmelisiniz.

 

Üyeliğinizin İptal Edilemeyeceği Durumlar

 

Farklı bir e-posta adresi ile üyelik iptal talebinde bulunulduysa, üyeye sistemimizde bulunan kayıtlı bilgilerinden ulaşılamıyorsa güvenlik açısından üyeliği iptal edilemez.

 

Üyeliğinizin İptal Edileceği Durumlar


Üye ahlak dışı mesajlar gönderiyor ya da yorum yazıyorsa, sahtekarlık girişiminde bulunduysa (gerekli durumlarda hukuki işlemler başlatılır), sisteme veya PİAFF NETWORKİNG  ismine zarar vermeye yönelik girişimde bulunduysa, sistem kurallarına uygun olmayan durumlarda çalışıyorsa, ekipler içerisinde huzursuzluğa yol açıyor ya da ekipteki temsilcilerden hakkında şikayet geliyorsa üyeliği iptal edilebilir.

 

İADE VE TESLİMAT HAKKINDA


Kullanılmış, tahrip edilmiş şekilde gönderilen ürünlerin iadesi kabul edilmez. Ürünün müşteriye teslim edildiği hali ile iade edilmemesi durumunda ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez. Kargo görevlisinin teslim ettiği içeriğin sayılarak teslim alınması zorunludur. Taşıma sırasında zarar görmüş ve içeriğinde eksik ürün tespit edilmiş paketler teslim alınmamalı ve taşıma şirketine hasar/eksik ile ilgili bir tutanak tutturulmalıdır.

İade şartlarına uygun durumlarda yapılan gönderimlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir. İadesi yapılacak olan ürünler, PİAFF NETWORKİNG’in çalıştığı kargo şirketleri tarafından gönderilmek durumundadır. Üretimden kaynaklı hatalı, defolu ürünler, teslimat tarihinden itibaren 20 gün içerisinde PİAFF NETWORKİNG’in  eline geçtiği taktirde kargo ücreti ve ürün bedeli temsilcinin sistemdeki alacak bakiyesine aktarılır. Gönderilen iade ürünlerinin bedeli üyenin cari hesabına işlenir.

 

 

GRUP PRİM HAKKINDA
 

Gerek üye ve gerekse oluşturacağı gruplarda yer alacak olan gerçek ve tüzel kişiler, hiçbir surette PİAFF NETWORKİNG’in çalışanı, bayii, acentesi veya şubesi değildir. Temsilci, bağımsız bir yüklenici olarak çalışacak olup, vergi ve tüm diğer yasal yükümlülükler bakımından kendi sorumluluğunu uhdesinde taşımaktadır. Temsilci çalışma grubu oluşturduğu takdirde, bağımsızlığının doğal sonucu olarak bu grupta yer alan gerçek veya tüzel kişilerle kendi iç ilişkisini tesis edecektir. Temsilcinin alacağı primler fatura yöntemiyle hesaplanacaktır.Sistemde yazılan şartlara uyularak kazanılan pirimler her ayın 15’inde cari hesabına işler temsilcinin kazandığı pirim 100 tl üzeri ise talebiyle  15’inde bankaya yatırılır.

 

 

EKİP LİDERLERİNİN SORUMLULUKLARI

 

Bir temsilcimiz alt üyeler yaparak ekip lideri olmuşsa alt ekibindeki üyelerinden sorumludur. Üyelerine eğitim vermek, yardım etmek, yol göstermek, destek olmak ve üyelerine örnek olma sorumluluğu vardır.

PİAFF NETWORKİNG sistemde kariyer alan ekip liderleri firmanın belirlediği ahlaki ve sistemsel kurallarına uymakla sorumludur.

PİAFF NETWORKİNG sistemde ekiplerin daha rahat ve işlevsel çalışabilmesi için ekip liderlerine alt ekiplerin sayfalarına girebilme imkanı sunmuştur. Kendisine verilen bu hakkı usulsüz olarak yanlış amaçlar ile kullandığı, 3. kişi ve firmalarla paylaştığı tespit edilen takım öncüsü hakkında kişisel bilgileri ifşa etmek suçundan hakkında hukuki işlemler yapılacaktır. Bu özel kuralların ihlali kariyer unvanı ve primleri dahil olmak üzere tüm hak ve ayrıcalıklarının iptali ve hatta üyeliğinin sonlanmasıyla sonuçlanacaktır.

 

E-MAİL ve SMS BİLGİLENDİRMESİ

 

PİAFF NETWORKİNG'in kullanıcı tarafından siteye kayıt formuna yazılan ve daha sonra güncellenen e-posta adresi, telefon ve diğer iletişim bilgileri yoluyla mektup, e-mail, telefon mesajı, telefon görüşmesi ve diğer kanallarla iletişim pazarlama tanıtım, reklam ve bildirim amaçlı üyeye ulaşma hakkı vardır. Bu bilgilendirmeleri almak istemeyen üyelerimizin sayfalarındaki iletişim formuna mesaj ya da e-mail almak istemediklerini belirtmeleri gerekir.

 

ÜYE YORUMLARI VE ÜYELİK HAKLARI HAKKINDA 


Temsilci, PİAFF NETWORKİNG’nin resmi internet sitesi olan www.piaffnetworking.com  sitesinde  yayınlanan kural ve kaidelere uymayı kabul eder. PİAFF NETWORKİNG  kanunlardaki veya kendi satış ve pazarlama planlarındaki değişiklikler dolayısı ile gerekli gördüğünde bu kural ve kaidelerde tek taraflı değişiklik yapma hakkına sahiptir. Anılan bu değişiklik, düzeltme ve yeni düzenlemelerin, internet sitesinde yayınını müteakip temsilci, işini yeni düzenlemeler uyarınca ifa edeceğini taahhüt eder.

PİAFF NETWORKİNG üyelerini, kampanyalar ve yapılan değişiklikleri sistemde kayıtlı cep telefonuna sms göndererek bilgilendirir.

Temsilci, genel ahlak ve dürüstlük kuralları çerçevesinde çalışmayı kabul eder. PİAFF NETWORKİNG , bu anlaşmanın herhangi bir hükmünün veya genel ahlak kurallarının temsilci tarafından ihlal edildiği kanaatine vardığı takdirde, anlaşmayı herhangi bir ihbar süresi ve tazminat hakkı vermeksizin tek taraflı olarak derhal fesih edebilir. PİAFF NETWORKİNG’ in bu feshe esas teşkil eden neden ya da nedenlerden dolayı herhangi bir zarara uğraması durumunda zarar ve ziyanını tazmin etme hakkı saklıdır.
Temsilci bu anlaşmayı PİAFF NETWORKİNG ‘e  yazılı sözlü olarak bildirmek suretiyle istediği zaman tek taraflı olarak feshederek, sistemden çıkabilir. Sistemden çıktığında temsilciyi bağlayan maddi veya manevi bir durum yoktur.


İşbu Anlaşma, Üye’nin PİAFF NETWORKİNG’ in resmi internet sitesinden üyelik numarası ve şifresi aldığı tarihten itibaren geçerli olmak üzere taraflarca kabul edilmiştir.

İnternette Güvenli Alışveriş
BENİ ARAYIN