Kazanmaya Hazır Mısınız? Piaff Temsilcisi Olmak İçin Tıklayın

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra saat 12:00'a kadar verilen siparişler aynı gün, saat 12:00'dan sonra verilen siparişler 1 iş günü (Pazartesi-Cuma) sonra kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbul genel merkezimize uzaklığına göre kargo şirketi 1-3 iş günü içerisinde siparişinizi size teslim eder.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.

Sistem üzerinden bilgilerinizi güncellemeniz önemlidir.Bayram ve resmi tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Piaffnetworking.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır.

Çok ender de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ; ödemesini internet üzerinden yaptığınızda ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 iş günü(Dört) en fazla 30 iş günü(otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihler arasında tüketiciye ulaştırılamaz ise yaptığı ödeme kişinin cari hesabına iade edilir.

120 TL'nin üzeri siparişlerde kargo ücretsizdir. Yurtiçi siparişleri kabul edilmektedir.

İnternette Güvenli Alışveriş
BENİ ARAYIN
Web sitemizi kullanırken size daha iyi bir deneyim yaşatmak adına çerezleri kullanıyoruz. Gizlilik ve Güvenlik sayfamızda çerezlerin ne olduğu ve nasıl kullanıldığı anlatılmaktadır. KABUL EDİYORUM