AN 3582 Dolgulu Sütyen (Push-Up)

AN 3582 Dolgulu Sütyen (Push-Up)

Katalog No: Sayı 13 / İç Giyim - Sayfa No: 76
Renk Seçiniz:

ÜRÜN DETAYLARI

AN 3582 Sütyen çıkabilir sırt aparatı ile dekolte kıyafetlerde de tercih edebilirsiniz.Dekolte sütyen dolgulu beyaz-ekru-siyah renk seçeneği bulunmaktadır.

Daha sexi göğüsler için. . . Dik ve bir o kadar da cazibeli olmak isteyen bayanların tercihi... Her bedene uygun zarif bir ürün... Bayanların en hassas ve en özel organlarından biri olan göğüsler, iç giyim firmaları tarafından da değerlendirip her sene yeni modeller çıkarmaya başlamıştır. Dolgulu Sütyen ürünü de son zamanlarda bayanların en rağbet ettiği modeller arasında yerini almaya başlamıştır. Şeffaf askılı sutyen, vücudunuzun rahat etmesini sağladığı gibi göğüslerinizin dik ve diri görünmesini sağlayıp sanki sutyen kullanmamışsınız izlenimi vermektedir ve bir o kadar da doğal görünmesini sağlamaktadır. Bayanların en mustarip olduğu konulardan biri özellikle yaz aylarında kıyafetin altından sutyen askısının belli olmasıdır, oysa artık eski askılar yerine kullanılan bu Şeffaf askılı sutyenler her bedene uygun üretilmektedir renk ve model tamamen sizin zevkinizle kalmıştır.

ÜRÜN İÇİN SİPARİŞ NOTU

YORUMLAR

Genel Değerlendirme

Ürün Notu: Değerlendirilmedi.

Yorumlar

    Henüz Yorum Yazılmamış.. İlk yorumu siz ekleyin !

Yorum Ekle

Bu alana yorum yapabilmeniz için "Üyelik Kaydı" yapmanız gerekmektedir. Site Üyesiyseniz "Üye Girişi" yaparak yorum yapabilirsiniz.
İnternette Güvenli Alışveriş
BENİ ARAYIN