Kazanmaya Hazır Mısınız? Piaff Temsilcisi Olmak İçin Tıklayın
27. SAYI ONLINE KATALOG

KAMPANYA DETAYLARI

Kampanya hakedişi için aktifleşen yeni üyelerin üyelik tarihi sınırlaması yoktur. Eski üyelerinizi ilk kez aktifleştirmeniz durumunda aktif adeti olarak sayılacaktır.Üyenin ilk siparişi olması yeterlidir.

Aktifleşecek üyelerin minimum 100TL siparişle aktifliklerini sağlamaları gerekmektedir.(100TL faturalanan tutar). 

Siparişlerde iade yapılacak ise, iade düştükten sonra kalan tutarın minimum 100 tl olması gerekmektedir. Aksi taktirde ilgili üye aktif listesinde yer almayacaktır.

Aktifleştirilen üyenin listeler açıklanmadan önce sipariş kolisini teslim alması zorunludur. 

Aktifleştirilen üyelerin daha önce PiaffNetworking'e kendisi ya da 1. ve 2. derece herhangi bir akrabasının veya aynı adreste başka bir kaydının bulunmaması gerekmektedir. 1den fazla aynı adreste başvuru olması durumunda kampanya diskalifiye hakkı PiaffNetworking tarafından saklıdır.

Kampanya katlamalı geçerlidir. 5 aktif üyede 50TL kazanırken 10 aktif üyede 100TL, 15 aktif üede 150TL parapuan hakedişi olacaktır.

Parapuanlar yalnızca siparişlerde kullanılabilmektedir ve kullanılması durumunda aktiflik sağlamaz. Kullanıldığı ay aktiflik problemi olmaması için aktiflik siparişi + parapuan hakedişi tutarın sipariş girilmesi sorumluluğu temsilciye aittir.

Parapuanlar 20-26 Ekim tarihleri arasında carilere işlenecektir.

Yeni üyelerinizin (ilk kez aktiflik sağlayacak üyelerinizin) kampanya seç alanından hediye külot+uyku gözlüğü paketini eklemeleri gerekmektedir. Böylece ilk siparişleri ile birlikte hediyeleri de gönderilmiş olacaktır. Asorti külot +uyku gözlüğü kampanyası stoklarla sınırlıdır.

 

 

 

 

 

 

İnternette Güvenli Alışveriş
BENİ ARAYIN
Web sitemizi kullanırken size daha iyi bir deneyim yaşatmak adına çerezleri kullanıyoruz. Gizlilik ve Güvenlik sayfamızda çerezlerin ne olduğu ve nasıl kullanıldığı anlatılmaktadır. KABUL EDİYORUM
.hosgeldin-kampanya