PF 4364 Bluz

PF 4364 Bluz

Katalog No: Sayı 13 / Ev Giyim - Sayfa No: 48
-Renk- Seçiniz:

ÜRÜN DETAYLARI

PF 4364 Bluz siyah renk ve tül detayı üzerine puantiye desenlidir. bluz sıfır kolludur.sıcak havalarda rahatlıkla kullanabileceğiniz bir modeldir.

Yaz aylarının ağırlıklı tercihleri arasında bulunan kısa kollu modeller arasında yer alan bluzlar, bayanların şıklık ve sıcaklığa karşı koyabildikleri nadir kıyafetlerdendir. Sıfır kol modeller özellikle sıcak günlerin tercih alanları içerisindedir. Kolsuz olmaları terlememek konusunda oldukça kullanıcıdır. Piaff Bluz konu hakkında detaylı düşünülmüş ürünü ile tüketicilerine hizmet vermeye başlamıştır. Yaka kısmına eklemiş olduğu dantel detay bluzu spor görünümden uzaklaştırarak adeta şık hava katmayı başarabilmiştir. Beden konusunda belirli standartlara başvurulmuş olup, beden sıralamasına gidilmemiştir. Renk olarak geniş yelpaze tutmak yerine tek renk üzerine yoğunlaşarak, siyah etkin renk olmuştur. Bu sayede sadece gündelik hayatta kullanılmakla sınırlı kalmayıp; özel günlerde de tercih edilebilecek ürün boyutunu kazanabilmiştir.

ÜRÜN İÇİN SİPARİŞ NOTU

YORUMLAR

Genel Değerlendirme

Ürün Notu: Değerlendirilmedi.

Yorumlar

    Henüz Yorum Yazılmamış.. İlk yorumu siz ekleyin !

Yorum Ekle

Bu alana yorum yapabilmeniz için "Üyelik Kaydı" yapmanız gerekmektedir. Site Üyesiyseniz "Üye Girişi" yaparak yorum yapabilirsiniz.
İnternette Güvenli Alışveriş
BENİ ARAYIN