PF 3912 Penye Bluz

PF 3912 Penye Bluz

Katalog No: Sayı 13 / Ev Giyim - Sayfa No: 30
Renk Seçiniz:

ÜRÜN DETAYLARI

PF 3912 Penye Bluz uzun kol olarak ve gri renk olarak tasarlanmıştır. her durumda kullanmak için ideal kusursuz bir modeldir.

Bayanların günlük hayatlarında son derece rahat kullanabilecekleri son derece şık ve dayanıklı penye bluz modeli birçok hanım tarafından tercih edilen bir ürün... Hanımlar genelde gün içerisinde çok fazla koşturdukları için gün içerisinde rahat kıyafetler giymeye özen gösterirler. Bu durumda da penye bluz modelleri onlar için en iyi seçimlerdir. Gri renkteki penye bluz hem baharda hem de yazın sıcak günlerinde rahatça tercih edilebilir. Eteklerle ya da pantolonlarla kolaylıkla kombin yapılabilen bluz birçok hanım için son derece ideal bir ürün. Renginin gri olması çabuk yıpranma payına da engel olacaktır. Renk dokusu gri olan penyelerde daha sağlam olduğu için güneşte solma gibi bir sorunu da yoktur. Geniş bir yakası olması sıcak günlerde rahat nefes almanızı sağlıyor.

ÜRÜN İÇİN SİPARİŞ NOTU

YORUMLAR

Genel Değerlendirme

Ürün Notu: Değerlendirilmedi.

Yorumlar

    Henüz Yorum Yazılmamış.. İlk yorumu siz ekleyin !

Yorum Ekle

Bu alana yorum yapabilmeniz için "Üyelik Kaydı" yapmanız gerekmektedir. Site Üyesiyseniz "Üye Girişi" yaparak yorum yapabilirsiniz.
İnternette Güvenli Alışveriş
BENİ ARAYIN