Kazanmaya Hazır Mısınız? Piaff Temsilcisi Olmak İçin Tıklayın

Piaffnetworking kazandırmaya devam ediyor. ..

PAYLAŞ KAZAN kampanyamız, önceden belirtilmiş tarihler arasında Facebook ve Instagram sayfalarımızan yayınlanan gönderileri #paylaskazan etiketiyle paylaşanlar arasında geçerli olacak. Her 15 günde bir yapılacak çekilişle kazan belirlenecek ve ilgili sosyal medya hesaplarından açıklanacaktır.
Çekilişi kazanan kişinin piaffnetworking.com sitesine üye olması istenecek, piaffnetworking.com üzerindeki adres bilgilerine kazandığı ürün kargo yoluyla gönderilecektir. 


Katılım Koşulları ;

  • Sayfamızı beğenip, yıldız logolu gönderimizi herkese açık olarak şekilde kendi hesabında paylaşması ve bu paylaşımın kalıcı olması gerekmektedir.
  • Paylaşırken #paylaskazan etiketini kullanması gerekmektedir. 
  • Yıldız logolu tek bir gönderiyi değil  diğer tüm yıldızlı gönderi paylaşımları, paylaşan kişilere çekilişte avantajlı duruma gelecektir. 
  • Çekilişe 18 yaşını doldurmuş herkes katılabilir.
  • Çekilişimiz tüm Türkiye için geçerlidir.
  • Piaffnetworking.com kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
     İlk çekilişimiz 16 - 31 Mayıs arası yıldız logolu gönderilerimizi paylaşanlar arasında yapılacaktır.

Yıldızlı gönderilerin ilk kazananı belli oldu. Sayın Esra Gökdemir. Kendisini kutluyor hediyesi MAN5405'i iyi günlerde kullanmasını diliyoruz.

İnternette Güvenli Alışveriş
BENİ ARAYIN
Web sitemizi kullanırken size daha iyi bir deneyim yaşatmak adına çerezleri kullanıyoruz. Gizlilik ve Güvenlik sayfamızda çerezlerin ne olduğu ve nasıl kullanıldığı anlatılmaktadır. KABUL EDİYORUM