Kazanmaya Hazır Mısınız? Piaff Temsilcisi Olmak İçin Tıklayın
27. SAYI ONLINE KATALOG

Web sitesi üzerinden üyelik;

Üyelik formunu doldurarak hemen üye olabilirsiniz. Bilgilerinizi aldıktan sonra müşteri temsilcilerimiz üyeliğinizi onaylayacak ve web sitesinden girmiş olduğunuz şifre ve kullanıcı adı ile online mağazaya giriş yapabileceksiniz. Bu şifre ile tüm ürünlere indirimli ulaşabilme şansına sahip olabilir ve dilerseniz online mağaza üzerinden, dilerseniz telefonla siparişlerinizi verebilirsiniz. Üyelik için tıklayınız.

Telefon ile üyelik;

Dilerseniz aşağıdaki iletişim bilgilerinden bizi arayarak üye kaydınızı yaptırabilir ve katalog talebinde bulunabilirsiniz.

Çağrı merkezi iletişim bilgileri:
0850 302 43 12

Üyeliğinizi girerken üst üyenizin ismini doğru girmeye dikkat ediniz, şu anki prosedürlerimiz gereği üst üye değişimi yapılamamaktadır.

Katalogumuza Nasıl Sahip Olabilirsiniz?

Kataloğumuza yanlız kargo ücretini ödeyerek sahip olabilirsiniz. Katalog talep formumuzdan katalog taleplerinizi iletebileceğiniz gibi üyelik kaydınızı yaptırırken de üyelik formunda katalog talebiniz alanını işaretleyerek talebinize bize iletebilirsiniz.

İnternette Güvenli Alışveriş
BENİ ARAYIN
Web sitemizi kullanırken size daha iyi bir deneyim yaşatmak adına çerezleri kullanıyoruz. Gizlilik ve Güvenlik sayfamızda çerezlerin ne olduğu ve nasıl kullanıldığı anlatılmaktadır. KABUL EDİYORUM
.hosgeldin-kampanya