Kazanmaya Hazır Mısınız? Piaff Temsilcisi Olmak İçin Tıklayın
27. SAYI ONLINE KATALOG

VIP NEDİR?

Very Important Person  şirket açısından önem derecesi daha yüksek olan üyelerimizin olduğu grubu ifade eder. Bu grup Piaff Networking'in lider yüzlerini çıkarmak için tasarlanan bir eğitim kampı sürecini kapsamaktadır. 

Sadece sözle değil, gerçekten başarıya aç olan ve yüksek efor göstererek bahaneleri bir kenara bırakmaya hazırsanız hem kişisel gelişiminiz hem de kariyer gelişiminiz için şimdi kendinizi kanıtlama, içinizdeki potansiteli keşvetme vakti...

Bu listeye girebilmek için öncelikle başvuru yapılmalıdır.

Listeye girmenin ilk şartı üyenin herhangi bir kariyeri olmasıdır. Herhangi bir kariyere sahip olanlar bu rozete başvurabilir.

 

VIP başvurusu onaylananlar temsilci sayfasında VIP menüsünde farklı kategorilere ulaşacak, görev alacak. İstenilen rapor şablonlarına bu menüden ulaşılabilecektir.

Mazeretsiz 3 kez görev tamamlamayanlar VIP listesinden çıkarılacaktır.

VIP görevini tamamlayanlar tüm teşvikler dışında özel destek ve teşviklerden faydalanabilecektir. Ancak öncelikli amaç yol haritası oluşturularak bireysel emek ve efor ile kariyer gelişimi sağlamaktır. Tüm görevler ayrı ödüle sahip değildir. Asıl ödül kariyer gelişimi ve bireysel gelişimdir.

 

VIP listesine giren kişilerin Piaff Networking’ten başka hiçbir network marketing firmasına üyeliği bulunmamalıdır. Başka bir X firmanın sadece ürün satışı veya kullanımı da dahil reklamını yapan VIP üyenin VIP paneli uyarılmaksızın kapatılır ve rozet sistemi de dahil hiçbir destek ayrıcalıklarından faydalanamaz.

 

Yeterli kişi sayısına ulaşıldığında ekipten bağımsız VIP içi GRUP yarışmaları yapılacaktır… (Grup kavramı yarışmalar başladığında açıklanacaktır.)

VIP Üyelik başvurusu dönemsel olarak açılıp dönemsel olarak kapatılabilir. Başvuru süresini kaçıran temsilciler bir sonraki başvuru dönemine kadar bu gruba dahil olamazlar…
 

VIP İçi istişare toplantı ve eğitimleri önceden mazeret belirtilmediği sürece katılımı zorunludur. 2 kez katılım sağlanmaması durumunda VIP panel kapatılır.
 

Bu sistem sadece işinde ciddi olan ve kariyer hedefleyenlere yönelik hazırlanmıştır.

 

VIP SİSTEMİ NASIL KULLANILIR?

Yukardaki açıklama alanını tekrar okuyunuz. Çünkü VIP sisteminde alacağınız çok özel eğitimlerin yanı sıra bahaneleri kabul etmeyen görevler sizin kariyer, kazanç ve bireysel gelişiminizde rehberiniz olacak. Bu yüzden ilk adım olarak ön yargılarınızdan kurtulun. İçinize doğan başarı arzusuna tutunun ve nasıl yapacağınızı öğrenerek başlayın...

Menü: VIP'e kabul edilen temsilcilerin sayfasında VIP adında bir menü bulunmaktadır. Bu menüde görevler, özel duyurular, rapor sunacağınız ayrı bölümler bulunacaktır. 

... Hazırlanıyor....

İnternette Güvenli Alışveriş
BENİ ARAYIN
Web sitemizi kullanırken size daha iyi bir deneyim yaşatmak adına çerezleri kullanıyoruz. Gizlilik ve Güvenlik sayfamızda çerezlerin ne olduğu ve nasıl kullanıldığı anlatılmaktadır. KABUL EDİYORUM
.hosgeldin-kampanya