Kazanmaya Hazır Mısınız? Piaff Temsilcisi Olmak İçin Tıklayın

 

KASIM2018 LİDERLER ZİRVESİ

 

TEMMUZ-AĞUSTOS-EYLÜL aylarında  her ay 1000TL+1000TL+1000TL  ya da belirtilen 3 ay içinde toplamda 3500TL bireysel satış yapın ÜCRETSİZ KATILIN!

TEMMUZ-AĞUSTOS-EYLÜL aylarında ilk kez Takım öncüsü ve üzeri kariyerine ulaş (kariyer düşürmemek şartıyla)  ÜCRETSİZ KATIL

TEMMUZ-AĞUSTOS-EYLÜL aylarında Altın Lider ve Üzeri kariyerini koru ÜCRETSİZ KATIL

TEMMUZ-AĞUSTOS-EYLÜL aylarında geçmişteki Takım Öncüsü veya Lider Kariyerini Koru %50 İNDİRİMLİ KATIL

TEMMUZ-AĞUSTOS-EYLÜL aylarında Çıkaracağınız her yeni direkt bağlı Asistan için 50TL, Danışman için 75TL, Uzman İçin 100TL indirim kazanın.

(1 kişiden 1 kez indirim kazanılacak olup 3 aylık süreç içerisinde önce asistan sonra Uzman Kariyerine ulaşması durumunda 100TL indirim hakkedişi olacaktır)

Üyelik tarihi sınırlaması olmaksızın EYLÜL ayında yapacağınız her yeni 5 aktif üye için 100TL indirim kazanırsınız. (Üyenin ilk sipariş tarihi EYLÜL ayında olması ve minimum 100TL ile aktifleşmesi yeterlidir.)

 

  • İndirim hakkı üyenin kendisinin de katılması şartıyla devredilebilir. ( Ücretsiz katılım hakkınız dışında ekstra indirim kazandıysanız herhangi bir üyenizin de indirimli katılabilmesi için devredebilirsiniz.)

 

BAŞVURU İÇİN HEMEN BURAYI TIKLAYIN!

 

KASIM LİDERLER ZİRVESİ İÇİN SON FIRSAT!

Ekim 2018de Hedefini Belirle, SEN DE ÜCRETSİZ KATIL!

 

Ekim ayında kaydedeceğiniz HER AKTİF ÜYE İÇİN 10TL İndirim Kazanın!

Ekim ayında (sistem kariyerine göre) çift kariyer atlayın, ÜCRETSİZ KATILIN! (Örnek: Sistem kariyeriniz Asistansa, Uzman Olmanız Yeterli)

Ekim ayında ilk kez Takım Öncüsü ve Üzeri Kariyere Ulaşın,  ÜCRETSİZ KATILIN!

Ekim Ayında;

500TL Bireysel Satışa 50TL İndirim
1000TL Bireysel Satışa 100TL İndirim
2000TL Bireysel Satışa 200TL İndirim
3000TL Bireysel Satışa ÜCRETSİZ Katılma Hakkı!

EKİM ayında Çıkaracağınız her yeni direkt bağlı Asistan için 50TL, Danışman için 75TL, Uzman İçin 100TL indirim kazanın.

 

BAŞVURU İÇİN HEMEN BURAYI TIKLAYIN!

 

 

İnternette Güvenli Alışveriş
BENİ ARAYIN
Web sitemizi kullanırken size daha iyi bir deneyim yaşatmak adına çerezleri kullanıyoruz. Gizlilik ve Güvenlik sayfamızda çerezlerin ne olduğu ve nasıl kullanıldığı anlatılmaktadır. KABUL EDİYORUM
.hosgeldin-kampanya