Kazanmaya Hazır Mısınız? Piaff Temsilcisi Olmak İçin Tıklayın

Günlük yaşamda çoğu bayan spor giyimden yana tercihini kullansa da özel günlerde elbiseler vazgeçilmezler arasında yer almaktadır. Binlerce şık elbise modeli arasından tercih yapmak, bayanları oldukça zorlamaktadır.

Uçuç kumaşı ile göz dolduran AN 5405 Koton Elbise modeli, en sık tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Kaliteli kumaşı, yumuşak dokusu ile üzerinizi saran bir yapıya sahiptir. Uçuç etek detayları ile görünümünüze anında hareket kazandırmaktadır. Bu yılın en moda renkleri arasında yer alan pudra pembesi çok sık tercih edilse de siyah, su yeşili ve yavruağzı renk seçenekleri de bulunmaktadır.

Derin sırt dekoltesi ile göz dolduran elbise modeli, özel günlerin ilk tercih edilen modelleri arasında yer almaktadır. Ayrıca sırt dekoltesini kapatacak bir ceket ile de ofiste, günlük yaşamda rahatlıkla kullanıma uygundur.

Derin göğüs dekoltesi, dekolteden hoşlanan bayanların zevklerine hitap etmektedir. Elbisenin göğüs altında biten detayı, bel inceliğini ön plana çıkararak elbiseye şıklık kazandırmaktadır. Ayrıca hareketli kolları ile farklı modellerde elbiseyi kullanmak mümkün olmaktadır.

İster kollarınızı boynunuzda dolayarak fular detaylı, askılı bir elbise görünümü kazandırın isterseniz kol büzgülerini kapatarak sırt dekoltesini kapatın. Ayrıca kolların duruş şekli oynayarak fular detayını ortadan anında kaldırabilirsiniz.

Yılın trend modelleri arasında yer alan bu elbise, size tek elbise çok model seçeneği sunarak, farklı ortamlarda aynı elbise sıkıcılığından kurtarmaktadır. Böylece haftanın 7 günü bile tek elbise ile birbirinden farklı görünümlere, küçük dokunuşlar ile kavuşabilirsiniz. 

İnternette Güvenli Alışveriş
BENİ ARAYIN
Web sitemizi kullanırken size daha iyi bir deneyim yaşatmak adına çerezleri kullanıyoruz. Gizlilik ve Güvenlik sayfamızda çerezlerin ne olduğu ve nasıl kullanıldığı anlatılmaktadır. KABUL EDİYORUM
.hosgeldin-kampanya