Kazanmaya Hazır Mısınız? Piaff Temsilcisi Olmak İçin Tıklayın

 

 

Kampanya Detayı

 

Piaff Networking 27. Sayı Katalogundan KATALOG FİYATI ÜZERİNDEN 399? siparişe 1 adet, 699? siparişe 2 adet Hediyeni Seç!

Hediyeleriniz Katalog Sayfa 2-6 Arasından Seçerek Doğrudan Sepetinize Ekleyebilirsiniz. Sepetinizde otomatik olarak fiyat ücretsiz hale gelecektir.

 

* Bu kampanya katalogtaki "4 al 3 öde, 2. ürün yarı fiyatına, 3al 2 öde" ürünleri dışında katalogtan vereceğiniz tek seferde 399? ve 699? üzeri siparişler için geçerli olacaktır. Hediye ürünlerinizi sayfa 2-6 arasındaki ürünler arasından seçebilirsiniz. Hediye ürünler stoklarla sınırlıdır.

* Ürün iadesi sebebiyle hedeflenen kampanya tutarı altına düşülmesi durumunda, iade kabul işleminin yapılabilmesi için hediye ürünün de iade edilmesi gerekmektedir.

 

* Benzer şekilde, 4al 3 öde, 2. ürün %50 indirimli kampanyalarındaki iade durumunda da indirimin uygulandığı ürünün iadesi gerekmektedir.


 

399TL SİPARİŞE 1 ADET, 699TL SİPARİŞE 2 ADET HEDİYENİ SEPETİNE EKLE

İnternette Güvenli Alışveriş
BENİ ARAYIN
Web sitemizi kullanırken size daha iyi bir deneyim yaşatmak adına çerezleri kullanıyoruz. Gizlilik ve Güvenlik sayfamızda çerezlerin ne olduğu ve nasıl kullanıldığı anlatılmaktadır. KABUL EDİYORUM
.hosgeldin-kampanya