Kazanmaya Hazır Mısınız? Piaff Temsilcisi Olmak İçin Tıklayın
26. SAYI KATALOG ÇIKTI! ONLİNE KATALOG İÇİN TIKLAYIN

NASIL YARARLANIRIM?

PiaffNetworking Hoşgeldin Programı Temmuz-Ağustos Ayına Özeldir. Hakkediş İçin Üyelik Tarihinin Aynı ay içinde olması Gerekmektedir.

Hoşgeldin hediyeniz size özel olarak 120TL siparişinizde Kampanya Seç sayfasında açılacak olup istiyorum butonuna tıklayarak eklemeyi unutmayınız.

Hediye ürün sipariş sırasında sepete eklenecek olup iade durumunda barem altına kalınması durumunda hediye ürün brüt fatura üzerinden faturalandırılacaktır. İadeniz sırasında hediye ürünü göndermeniz durumunda kalan gün sayınız içerisinde belirtilen (eksik olan) tutar kadar daha sipariş vermeniz durumunda tekrar hoşgeldin hediyenizi sepetinize ekleyebilirsiniz...

Kampanya stoklarla sınırlı ve Temmuz-Ağustos ayı içinde geçerli olup stok durumuna göre hediye ürün değiştirme hakkı ve kampanyayı sonlandırma hakkı PiaffNetworking'e aittir.

İnternette Güvenli Alışveriş
BENİ ARAYIN
Web sitemizi kullanırken size daha iyi bir deneyim yaşatmak adına çerezleri kullanıyoruz. Gizlilik ve Güvenlik sayfamızda çerezlerin ne olduğu ve nasıl kullanıldığı anlatılmaktadır. KABUL EDİYORUM
.hosgeldin-kampanya