NASIL YARARLANIRIM?

PiaffNetworking Hoşgeldin Programı 01.01.2018 itibari ile üye olanlar için geçerlidir. Programdan faydalanabilmek için üye olduğunuz ay içerisinde ilgili tutarda ilk siparişinizi vermiş olmanız gerekmektedir.

Hoşgeldin Programı yapı ve ödülleri 10.07.2018 tarihinde güncellenmiş olup, hoşgeldin programına dahil olan temsilciler yeni yapı ve hediyelerden faydalanacaktır.

İlk siparişinizi belirtilen tutarda vermeniz durumunda kampanya seç alanında Hediye Seç bölümü açılacaktır ve hediye ürününüzü ücretsiz olarak sepetinize ekleyebileceksiniz.

Hediye ürün sipariş sırasında sepete eklenecek olup iade durumunda barem altına kalınması durumunda hediye ürün brüt fatura üzerinden faturalandırılacaktır. İadeniz sırasında hediye ürünü göndermeniz durumunda kalan gün sayınız içerisinde belirtilen (eksik olan) tutar kadar daha sipariş vermeniz durumunda tekrar hoşgeldin hediyenizi sepetinize ekleyebilirsiniz...

Kampanya stoklarla sınırlı ve belirsiz süreli olup stok durumuna göre hediye ürün değiştirme hakkı PiaffNetworking'e aittir.

 

İnternette Güvenli Alışveriş
BENİ ARAYIN