Kazanmaya Hazır Mısınız? Piaff Temsilcisi Olmak İçin Tıklayın

Piaff Networking güçlü katalogu, güçlü kariyer sistemi, şeffaf yönetim anlayışının yanı sıra kariyeriniz boyunca bir firmadan öte olarak başarı yolunuzda bir çok desteğine devam ediyor...

Piaff Networking'e sponsorsuz kaydolan üyeler; ekibini geliştirmek isteyen, azimli temsilcilerimizin ekiplerine dağıtılmaktadır. Ancak her zamanki gibi adil çalışma prensibiyle en çok çalışanlara en yüksek destekler sunmak ilk amacımız...

 

Piaff Networking'ten Kazanacağım Üyeler Nereden Geliyor?

Piaff Networking resmi web sitesine doğrudan giriş yapanlar, facebook ve google reklamlarıyla üyeliğini tamamlamış olan yüzlerce üye Piaff Networking'in çalışkan temsilcilerinin ekiplerine kaydedilmektedir...

Ayrıca bunun dışında özel çalışmalarla kazanabileceğiniz bir çok farklı üye grubu bulunmaktadır... Özel gruplar hakkında detay için Lider kariyeri itibariyle Piaff Networking Satış Eğitim Şefi'nden bilgi alabilirsiniz.

 

NASIL ÜYE KAZANACAĞIM

Adil çalışma prensibine göre aşağıdaki şartları sağlıyorsanız oyunlaştırma modellerimizle siz de üye kazanabilirsiniz.

* Üye desteği yapılacak kişi mutlaka son 3 aydır her ay aktifliğini sağlıyor olmalıdır.

* Üye desteği yapılacak kişinin minimum ekip cirosu 1000TL ve güncel aktif üye sayısı minimum 3 olmalıdır.

* Üye destek listesinde yer alabilmek için her ay min 1 yeni aktif üye yapmalıdır.

* Üye desteğinden faydalanabilmesi için seçmiş olduğu gaming modellerimizden herhangi biri ile üye kazanabilir... (Yazının devamında gaming modellerimiz hakkında detaylara ulaşabileceksiniz.)

 

Kazandığım Üyeleri Ne Zaman Piaff Sayfamda Görebilirim

Üye atama süresi ortalama olarak 1 aydır. Örneğin Ocak Ayında Hedefinizi Belirlediniz; Ocak ayı sonunda Hedefinizi tutturdunuz. Şubat ayı içerisinde destek listesine eklenirsiniz. Haketmiş olduğunuz üyeler Şubat ayı sonu veya mart ayının ilk yarısında hesabınıza tanımlanır.
( Liste yoğunluğuna göre üye destekleri tek seferde ya da part part verilebilmektedir.)

 

KAZANMAYA HAZIRSANIZ GAMING MODELLERİMİZİ TANIYIN...

1- Hedefine Ulaş KAZAN!

 

Piaff Networking'e üye girişi yaptıktan sonra ana sayfanızda (üye karşılama sayfası) sayfayı aşağı çektiğinizde yukardaki gibi HEDEF EKLE & GÜNCELLE şeklinde bir buton göreceksiniz. Bu butona tıkladığınızda Hedef Destek Sistemi ile ilgili ilk adımı atmış olacaksınız... Butona tıkladığınızda aşağıdaki şekilde bir sayfaya ulaşacaksınız.

Açılan sayfada öncelikle hedef türünüzü seçmelisiniz. Örneğin AYIK HEDEF GİR butonuna tıkladığınızda yukardaki gibi alanlar açılacaktır. Hedef Tarih Aralığınıza dikkat ederek bireysel satış hedefinizi, ekip ciro hedefinizi ve aktif üye kayıt hedefinizi ilgili alanlara yazmalısınız. ( nokta, virgül harf kullanmadan yalnızca rakam yazınız)

*** ÖNEMLİ!!!:

* Hedef destek sisteminden üye kazanabilmeniz için tüm hedefleri (bireysel satış + ekip ciro + aktif üye) sağlamanız gerekmektedir.

* Belirlenen hedeflerin üye destek listesinde yer alabilmesi için MUTLAKA "Ekip Ciro Hedefi" alanının bir önce aydan yüksek olması gerekmektedir. Hedef destek sistemi kazanılacak üye sayısını var olan kariyeriniz, var olan cironuz ve hedefinizle büyüme oranınıza göre hesaplamaktadır.

* Anlık hedefinizin %kaçına ulaştığınızı öğrenmek için üye karşılama sayfanızdaki "hedef takip" butonuna tıklayabilirsiniz.

 

2- Rozet Sistemi

Piaff Networking'te kariyerleriniz dışında sizlere hediye ve üye kazandıran rozetler de alabileceksiniz. Rozet sisteminde gelişim düzeyiniz ve farklı zamanlarda verilen farklı görevleri tamamlamanız size kazandıracaktır!

Rozet Listesine Ulaşmak İçin üye girişi yapın, ve ana sayfanızda (üye karşılama sayfası) sayfayı aşağı doğru çekin. Yukardaki resimdeki gibi rozet listesine ulaşacaksınız. Sağ ve sol bölümündeki butonlardan diğer rozetleri de görebileceksiniz.

Başlangıç olarak tüm rozetlerinizin altında NASIL KAZANIRIM butonu yer alacaktır. bu butona tıkladığınızda ilgili rozet hakkında detaylara ulaşacaksınız. ŞARTLARIN TAMAMINI SAĞLADIKTAN SONRA başvuru yap butonuna tıklayın, açılan formu eksiksiz doldurun...

Rozet kontrolleri rozet türüne göre haftalık, aylık ya da 3 aylık olarak kontrol edilmektedir. Rozet şartını sağlamadığı halde başvuru yapan temsilcilerin ilgili rozetteki hakedişi dücektir ve ilgili rozete tekrar başvuru oluşturamayacaktır. Hakedişi sağlayan temsilcilerimiz üye destek listesinde yer alacak ve belirlenen adette üye kazanacaktır...

 

HENÜZ PİAFF NETWORKİNG'E ÜYE DEĞİLSENİZ HEMEN ŞİMDİ ÜYE OLUN, SİZ DE BU FIRSATTAN FAYDALANIN!

 

İnternette Güvenli Alışveriş
BENİ ARAYIN
Web sitemizi kullanırken size daha iyi bir deneyim yaşatmak adına çerezleri kullanıyoruz. Gizlilik ve Güvenlik sayfamızda çerezlerin ne olduğu ve nasıl kullanıldığı anlatılmaktadır. KABUL EDİYORUM
.hosgeldin-kampanya