Kazanmaya Hazır Mısınız? Piaff Temsilcisi Olmak İçin Tıklayın

Piaffnetworking, içgiyim sektöründe 30 yılı geride bırakmış Türkiye tekstil sektöründe köklü bir geleneğe sahip olan Anıl İç Giyim’in desteğiyle ve ortaklığında kurulmuştur. 30 yılı aşkın bilgi ve deneyimin gücüyle bugün Piaff, Türkiye’de içgiyim ve doğrudan satış sektörüne yön verecek iş fırsatları sunmaktadır.

Piaffnetworking, çalışanları ve serbest girişimcileri ile karşılıklı güvene ve kazan-kazan prensibine dayalı çok katlı pazarlama ağıdır. Başarıya ve finansal özgürlüğe giden yolda sizi güçlendirecek iş fırsatları sunmaktadır.

ÇALIŞMA VİZYONU

Piaff müşterilerinin güveni ve memnuniyeti şirketin başarısı için önemli bir ön koşuldur. Müşterilere dürüst, adil ve ahlaklı davranmak öncelikli bir sorumluluktur.

Müşterilerin ürünler hakkında kapsamlı ve doğru bilgilendirilmesi, avantajlardan haberdar olmaları, her zaman kaliteli ürünlere kolaylıkla ulaşabilmeleri Piaff’ın ve Piaff serbest girişimcilerinin birincil vazifesidir.

  • Çalışanlarına, serbest girişimcilerine ve müşterilerine saygılı davranmak, onların fikirlerini önemsemek
  • Serbest Girişimcileri ile güven ve karşılıklı kazan-kazan prensibine dayanan bir ilişki kurmak
  • Müşterilerine üstün nitelikli, güvenli ürünler sağlamak
  • Eğitim, tecrübe, yaş, cinsiyet vb ayrımlar gözetmeksizin herkesin eşit desteklenmesini sağlamak
  • İyi düzenlenmiş iş planları ile serbest girişimcileri devamlı desteklemek
  • Herkese eşit şartlar altında esnek modelde gelir elde etme fırsatı sunmak
  • Serbest girişimcileri, çalışanları ve müşteri ile birlikte büyüme felsefesi

ÜRÜNLERİMİZ

Piaff, içgiyim sektöründe çok geniş tarz ve çeşitte ürünler sunmakta, müşterilerinin yüksek beklentilerinin bilincinde olarak ürün kalitesine ve güvenliğine büyük önem vermektedir. Ürünlerimizin üstün kalitesi yüksek düzeyde müşteri memnuniyetine ve müşteri sadakatine yansımaktadır.

Ürünlerimiz her yaştan her cinsiyetten herkesin temel ihtiyacı olan iç giyim olduğundan başta kendiniz olmak üzere toplumun her kesiminden herkes sizin potansiyel müşterinizdir.

İnternette Güvenli Alışveriş
BENİ ARAYIN
Web sitemizi kullanırken size daha iyi bir deneyim yaşatmak adına çerezleri kullanıyoruz. Gizlilik ve Güvenlik sayfamızda çerezlerin ne olduğu ve nasıl kullanıldığı anlatılmaktadır. KABUL EDİYORUM
.hosgeldin-kampanya