Birgün piafflı olmaya karar vermiştim . ve almis olduğum kararlardan en önemlisi en güzeli ve en keyiflisiydi . yasadigim yasayabilecegim enlerle dolu bir kurumdu. Basladigim gün yapicam dedim basaricam dedim yani önce inandim . ileri hep ileri düşüncesiyle gece gündüz demedim ne biliyorsam ne ogreniyorsam uyguluyordum. Ve uyguladiklarimi yola ciktigim arkadaşlara da ogretiyordum ekibime dahil ettiğim her kişiye kendisi de istediği sürece herşeyi ogretecegime söz verdim ve hala da öyle yapiyorum bu yola şu sloganlar cikmistim HERSEY GUZEL OLACAK ve HEDEFİMİZ EN BAŞ
Yani arkadaşlar bu bütün emeklerimin karsiligini aldim aliyorumda Allah izin verdiği surece asla durmaya pes etmeye niyetim yok.

Ekibimde de kimsenin birakmasina izin vermeyeceğim birlikte ciktigimiz bu yolda birlikte çok daha iyi yerlere geleceğimize inaniyorum. Burada kazanmış olduğum dostluklar da bütün yasadiklarim bu işin cabasi oldu .Hayaller bize gelmez biz hayallerimize gidelim .bugün piafflı olmanin tam zamani bu muhteşem kadroda yerinizi alın asla pişman olmayacaksiniz harika dostluklar müthiş kampanyalar saygılı ve dürüst kaliteli bir firma daha ne olsun teşekkürler PİAFF.

 

İnternette Güvenli Alışveriş
BENİ ARAYIN