Form

Piaff Networking Şirket politikası gereği büyümeyle doğru orantılı olarak farklı bölgelerde yapılacak olan İL TOPLANTILARI aşağıdaki şartlar dahilinde BAŞVURU usulüne göre düzenlenmektedir.

İllerimizdeki toplantılar için gelen taleplerin değerlendirilmesi büyümeyle orantılı PiaffNetworking şirketi tarafından yapılacaktır. Bu doğrultuda taleplerinizi e-mail ile müşteri hizmetlerine ya da öneriler kısmı yada doğrudan başvuru formunu doldurarak tarafımıza iletilmesini rica ederiz.

 

Saha Toplantı ve Eğitim Kuralları

1. Lider ve üzeri kariyerlerin toplantılara katılmaları zorunludur.

2. Kariyer & Gelişim İl Toplantılarına katılım sayısı minimum 50 kişi olmalıdır. Lider katılamadığı ve minimum katılım sayısını tamamlayamadığı takdirde, toplantı masrafları bölgedeki sorumlu liderlerin prim hakedişinden takip eden ay içerisinde düşülecektir.

3. Toplantı ve eğitime katılamayacak Lider ve / veya Liderlerin, toplantıdan minimum 48 saat önce geçerli bir mazeret bildirmek koşulu ile PiaffNetworking’ e yazılı olarak bilgi vermeleri gerekmektedir.

4. Toplantı ve eğitimin yapılacağı bölgede öncelikli olarak minimum 1 Takım Öncüsü ve/veya üstü lider olması kriteri aranacak olup, bu kriteri sağlamayan bölgelerde ciro ve seviye durumuna bakılarak talepler değerlendirilecektir.

5. Toplantı ve eğitimin yapılacağı tarihten bir önceki ay, bölgede toplantı talep eden liderlerin seviyesinin düşmemiş olması gerekmektedir.

6. Liderler, PiaffNetworking  tarafından düzenlenen toplantı ve eğitimlere aynı bölgede ikamet eden tüm temsilcileri davet edeceğimizi bilmelidirler.

7. Liderler toplantı talebinde bulunurken şehir, toplantı yeri ve saat bilgilerini en az 15 gün öncesinden bildirmelidirler.

8. Lider minimum katılımı sağlayamadığında ya da toplantı iptali talebini 72 saat (3 gün) öncesinde bildirmediğinde aynı yerde en az 3 (üç) ay toplantı talep edemeyecektir. Tüm masraflar (Eğitimci yol,konaklama, mekan kirası, reklamasyon vs) kendisine yansıtılacaktır.

9. PiaffNetworking tarafından gerçekleştirilen tüm toplantılarda eğitim sunumları PiaffNetworking eğitimcileri tarafından verilecek olup, toplantı içerisinde lider’e eğitim/başarı hikayesi v.b. konularda ek görevler verilebilmektedir. Görev almak isteyen liderler yapacakları eğitimleri toplantıdan min 5 gün öncesinde PiaffNetworking sorumlu eğitimcisine yazılı yada video prova olarak sunmalıdır.

10. Liderler her ayın ilk haftası bir sonraki ay için toplantı taleplerini iletmelidirler.

11. Toplantı ve eğitimlerde üslup, davranış şekillerine dikkat edilmesi önemle duyurulur.

12. PiaffNetworking Eğitimcileri PiaffNetworking kurumunu temsil ettiklerini önemle hatırlatırız. Liderler PiaffNetworking Eğitimcileri ile iletişime geçerken PiaffNetworking kültürüne ve düzenine uymalıdır. Toplantılarda saygı çerçevesinin aşıldığı , PiaffNetworking kültürüne aykırı davranışlar sergilenmesinin tespit edilmesi durumlarında, Lider ve Temsilcilerden savunma talep edilebilecektir. Değerlendirme sonucuna göre şirket tarafından belirlenen doğrultuda cezai yaptırım uygulaması söz konusu olabilecektir. (disiplin cezası, ekran kapama, iş akdine son vs)

13. Tüm PiaffNetworking toplantılarında yalnızca PiaffNetworking firma ismi geçmeli, farklı bir network marketing firması yada temsilcisi hakkında isim vererek olumlu ya da olumsuz konuşma-görüşme yapılmamalıdır. Herhangi bir farklı network marketing firması ya  da temsilcisi hakkında reklam yapılması durumunda PiaffNetworking üye sözleşmesi gereğince yaptırım uygulanacak olup, bu promosyonu PiaffNetworking üyesi olmayan bir davetli yapması durumunda sorumluluk davet eden lidere ait olmaktadır.

 

  • Toplantı Ödül ve Teşvikleri

 

-PiaffNetworking il toplantılarında katılımcı sayısı il için önceden belirlenen sayı üzerine ulaşması durumunda ek hediyeler verebilmektedir.  Bu hediyeler katılım sayısına oranla artan şekilde düzenlenecek olup toplantı sırasında yapılacak kura ile verilmektedir.

-Piaff Networking il toplantılarında ildeki kariyer almış olan tüm temsilcilere katılım belgesi düzenlenir ve toplantı sonunda taktim edilir.

-PiaffNetworking il toplantısı yapılmış bir ildeki herhangi bir toplantı katılımcısı cirosunu belirlenen oranda (özel taleple birebir hedefleme yapılır) yükseltmesi durumunda ilgili il ve çevre illerinden şirkete bağlı üye kazanacaktır. Bu üyelerin minimum %50sini aktifleştirmesi durumunda Türkiye geneli listeden bir öncekine oranla 2 kat yeni üye kazanacaktır.

 


Türkiye Genelinde Düzenlenen Toplantılar Başvuru Usülüne Göre Düzenlenmektedir. İlinizde Toplantı Talep Etmek İstiyorsanız Öncelikle Başvuru Şartlarını Okuyarak Ardından Bu Formu Doldurabilirsiniz.
  • Ad Soyad
  • Cep Tel
  • Şehir
  • Mail Adresi
  • Hangi İlde Toplantı Talep Etmek İstiyorsunuz?
  • Minimum Katılımcı Sayısı
  • Toplantı Yapılmasını İstediğiniz Tarih Aralığını Giriniz
  • Toplantı Başvuru Şartlarını Onaylıyor musunuz?

Form gönderilmesi ilde toplantı kararının kesinliği anlamını taşımaz. Yapılacak olan toplantı talepleri listelenerek belirli periyotlarla değerlendirmeye alınmaktadır.

İnternette Güvenli Alışveriş
BENİ ARAYIN