Kazanmaya Hazır Mısınız? Piaff Temsilcisi Olmak İçin Tıklayın

Piaff Networking olarak her zaman siz değerli Piaff Networking temsilcilerimizin taleplerini büyük bir hassaslıkla inceledik. Son dönemlerde liderlerimizin bir bölümünden gelen kişisel bilgilerin kullanım güvenliği konusundaki endişeleri değerlendirerek sistemimizde güncellemeler yapma kararı aldık. 

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Madde 12 / 4. fıkrası “Veri sorumluları ile veri işleyen kişiler, öğrendikleri kişisel verileri bu Kanun hükümlerine aykırı olarak başkasına açıklayamaz ve işleme amacı dışında kullanamazlar. Bu yükümlülük görevden ayrılmalarından sonra da devam eder.” gereğince kişisel bilgileri koruma ve veri sorumluluğunu “temsilcinin açık rızası olmadıkça” şartı altında üstlenen Piaff Networking olarak alt üye giriş yetkileri kapatılmıştır. Bu koruma ile temsilci kendi rızası ile kullanıcı adı, ID ve şifresini 3. Tarafla paylaşması kendi insiyatif ve sorumluluğunda olup piaff networking tarafından başka paneller arası (üst üyeden alt üyeye) erişim ilgili yasa gereğince kaldırılmıştır.

Sponsorların da haklarını korumak ve uygun ortamda çalışabilmelerini sağlamak amacı ile en kısa sürede istenilen tüm iş amaçlı veriler yenilenen raporlama sayfalarında sunulacaktır.  

Bizler Piaff Networking olarak her zaman güven içinde çalışabilmeniz sözünü, yasal ve güvenilir bir iş ortamı kurma sözünü, adil kazanç sistemi ile talepleri özenle inceleme ve piaff yönetim kurulu tarafından onaylanan önerileri bir an önce hayata geçirme sözümüzü bir kez daha tuttuğumuzu ve Türkiye’nin en güvenilir çalışma sahalarından birini sunduğumuzu bu bildiri ile bir kez daha kanıtlamış bulunmaktayız. Sizler için güvenilir, risksiz ve kazançlı, en önemlisi tüm yasal gereklilikleri yerine getiren bir firma olma özelliğimiz ile çalışma hayatımızda binlerce kayıtlı müşterimiz ve temsilcimiz ile güven unsuruna her zaman olduğu gibi en büyük önemi verdiğimizi bu bildiri ile tekrar hatırlatma görevi ediniyoruz.

PİAFF NETWORKİNG

İnternette Güvenli Alışveriş
BENİ ARAYIN
Web sitemizi kullanırken size daha iyi bir deneyim yaşatmak adına çerezleri kullanıyoruz. Gizlilik ve Güvenlik sayfamızda çerezlerin ne olduğu ve nasıl kullanıldığı anlatılmaktadır. KABUL EDİYORUM
.hosgeldin-kampanya