Kazanmaya Hazır Mısınız? Piaff Temsilcisi Olmak İçin Tıklayın
Anıl Korse

Anıl 2011 koleksiyonu korse özellikleri aşağıda belirtildiği gibidir.

 

 

 1. Dikişsiz (Seamless) Korse Özellikleri.

 

1)     2540 : Beyaz, Siyah,Ten. SM/ML/LXL. Yüksek Bel Dikişsiz Slip Korse. Vücut şekillendirmek için üretilen model yumuşak dokusu ile gün boyu çalışan hanımlar için ideal bir üründür. Hammaddesi polyamide olup vücudun rahat nefes almasını sağlar. Alttan çıtçıtlı özelliği ile rahat kullanımı amaç edinmiştir. Basen, bel, göbek, mide bölgesini toparlar ve bel kısmında kaymayı engelleyici silikon ile vücuda tam bir uyum sağlamaktadır. Kullanım şekilleri: Günlük kullanım için idealdir. Abiye kıyafetler ile de rahatlıkla kullanılabilir.

2)     2477: Beyaz, Siyah,Ten. S/M/L/XL. Yüksek Bel Dikişsiz Slip Korse. Görünüş itibari ile 2540 modeline benzemektedir. 2540’dan ayıran en büyük özelliği daha sıkı bir dokuya sahiptir. Popo kaldırıcı özelliği vardır. Vücudu tamamen sararak pürüzsüz bir görünüm elde etmenize yardımcı olacaktır. Özel günlerde abiye kıyafetler ile rahatlıkla kullanılabilir. Basen, bel, mide, göbek bölümünü toparlar. Bel bölgesindeki kaymaz silikon kulanım rahatlığı sağlamaktadır.

3)     2420: Beyaz, Siyah, Ten. SM/LXL. Dikişsiz Slip Korse. İz yapmayan, gündelik kulanım için tasarlanmış, yumuşak dokulu. Bel ve Basen bölgelerini toparlama özelliği vardır.

4)     5586: Beyaz, Siyah, Ten. S,M,L. Vücut şekillendirici Body korse. Özel filtre dokusu ile vücudun daha ince görünmesini sağlar. Popo kaldırıcı özelliği vardır. Alttan çıtçıt kolay kullanıma yardımcı olur. Basen, bel, göbek, mide, göğüs ve sırt toparlayıcı özelliği ile çok amaçlı bir üründür. Hayatın her alanında rahatlıkla kullanılabilir.

5)     2603: Beyaz, Siyah, Ten. S,M,L,XL. Dikişsiz Uzun Şort Korse. Diz üstünden göğüs altına kadar bulunan bölgeleri kusursuzsa toparlar ve daha estetik bir görüntü elde edilmesine yardımcı olur genellikle kilo problemi olan bayanlara rahatlıkla önerilir. Popo kaldırıcı özelliği ile estetik bir görünüm sağlar. Bel bölgesinde kaymaz silikon kullanımı kolaylaştırır. Özel günlerde ve gündelik hayatta rahatlıkla kullanılabilir.

6)     2476: Beyaz, Siyah, Ten. S,M,L,XL. Dikişsiz Şort Korse. Sıkılaştırıcı ve toparlayıcı dokusu ile bacak, basen, bel, göbek, mide bölgelerini kusursuz toparlar bel bölgesindeki kaymaz silikon ile kullanımı rahattır. Popo kaldırıcı özelliği ile doğal bir görünüm elde edilir. Hayatın her alanında rahatlıkla kullanılabilir.

7)     2541: Beyaz, Siyah, Ten. S,M,L,XL. Dikişsiz Şort Korse. Görüntü itibari ile 2476 modeline benzemektedir. 2476 modelinin aksine daha yumuşak bir dokusu vardır. Günlük kullanım için idealdir. Hassas ciltler için tasarlanmıştır. Bacak, basen, bel, göbek, mide bölgelerini toparlar. Bel bölgesinde bulunan kaymaz silikon kulanım rahatlığını sağlamaktadır. Gündelik ve gece kıyafetleri ile kullanılabilir.

8)     2604: Beyaz, Siyah, Ten. S/M/L/XL Dikişsiz Etek Korse. Özel dokusu sayesinde vücudu olduğundan daha ince gösterir. Özel dokuması daha estetik bir görüntü sergiler. Popo kaldırıcı özelliği vardır. Basen, bel, göbek, mide bölgelerini toparlar. Kaymaz silikon özelliği ile rahat bir kullanım sağlanır. Gece kıyafetleri ve günlük kullanım için idealdir.

9)     5231: Beyaz, Siyah, Ten. S/M/L/XL Dikişsiz Bel Korse. Bel bölgesinde yağlanma problemi olan bayanlar için tasarlanmıştır. Lohusa doğum sonrası da rahatlıkla kullanılabilir. Kaymayı engelleyici silikon sayesinde daha uzun süreli kullanılabilir.

10)  5205: Beyaz, Siyah, Ten. SM/ML/LX Dikişsiz Paçalı Body Korse. Özel dokusu sayesinde gün boyu kullanım rahatlığı hedeflenmiştir. Bacak, basen, bel, göbek, mide bölgelerini toparlayıcı özelliği vardır. Abiye kıyafetler için askıları çıkarılabilir. Günlük yaşam alanlarında rahatlıkla kullanılabilir.

Not: Dikişsiz korselerimiz mutlaka yıkama talimatlarına göre yıkanmalıdır. Aksi takdirde ürün deforme olur ve müşteri şikâyeti olarak geri döner. Özellik makinede yıkanan dikişsiz ürünlerde renklerde bozulmalar gözlenmektedir. Özellikle müşteriyi bu konuda uyarmamız gerekir..

 

 1. Koton Korse Özellikleri:

 

1)     2584: Beyaz, Siyah, Ten. S/M/L/XL. Düşük Bel Koton Korse. İçeriğindeki pamuk sayesinde alerjisi olan ve hassas ciltler için özel olarak tasarlanmıştır. Lohusa ve doğum sonrasında rahatlıkla kullanılabilir. Gün boyu rahatlıkla kullanılabilir. Bel, basen ve mide bölgelerini toparlar, vücuttaki teri emip içerisine hapsettiğinden sağlık açısından da önemlidir.

2)     2586: Beyaz,Siyah,Ten. S/M/L/XL Yüksek Bel & Paçalı Koton Korse. Hassas ciltler için özellikle tasarlanmıştır. Yaz aylarında kilolu insanlar için üretilen bacak aralarında oluşan pişiklerin oluşumunu engeller. Bacak, bel, göbek, mide bölgelerini toparlar ve vücudun rahat nefes almasını sağlar. Kaymaz silikon özelliği rahat bir kullanım sağlar.

3)     2585: Beyaz, Siyah, Ten. S/M/L/XL Yüksek Bel Koton Korse. Bel ve göbek kısımlarında yağlanma olan bayanlar için özellikle tasarlanmıştır. Gündelik hayatta rahatlıkla kullanılabilir. Kaymaz silikon özelliği vardır.

 

 

 1. Klasik Korse Özellikleri:

 

 1. 2518: Siyah, Ten, S/M/L/XL/XXL Klasik Body Korse. Özel desenli kumaşı sayesinde alışılmış korse dışında göze de hitap etmektedir. Basen, bel, göbek, mide ve sırt kısmını sarıp toparlamaktadır. Özel dikişleri sayesinde iz belli etmemektedir. Beden setleri tüm yaş grubuna uygundur. Alttan çıtçıt özelliği kullanımı kolaylaştırmaktadır.
 2. 5204: Beyaz, Siyah, Ten. 38/40/42/44/46/48/50/52 Klasik Badi Korse. Basen, bel, göbek, mide, sırt, göğüs bölgelerini toparlamaktadır. Sutyenli olması sebebiyle en çok tercih edilen modellerimizde biridir. Vücut incelterek estetik bir görüntü sergiler. Alttan çıtçıt özelliği kullanımı kolaylaştırmaktadır.
 3. 2507: Siyah, Ten S/M/L/XL/XXL/3XL/4XL Bel Korse.Özel kopçaları sayesinde ayarlanabilir bel, göbek ve mide toparlayıcı özelliği vardı. Yanlardan balen destekli olup daha ince bir görünüm sağlar. Gündelik ve gece kıyafetleri ile rahatlıkla kullanılabilir.
 4. 2513: Siyah, Ten S/M/L/XL/XXL Vücut Korse. Özel tasarımı ve kumaşı sayesinde tüm vücudu kusursuzca sararak ince bir görünüm sağlar. Abiye kıyafetler için özellikle tasarlanmıştır.
 5. 2442:Beyaz, Siyah, Ten 38/40/42/44/46/48/50/52 Klasik Slip Korse. Bel, göbek, basen bölgeleri için özel olarak tasarlanmıştır. Genellikle klasik slip korseyi yeni doğum yapmış lohusa bayanlar tercih etmektedir.
 6. 2519: Siyah, Ten S/M/L/XL/2XL Slip Korse. Lohusa döneminde ve doğum sonrasında rahatlıkla kullanılabilir. BeL bölgesindeki özel kopçalı ayarla daha rahat bir kullanım elde edilebilir.
 7. 2445: Beyaz, Siyah, Ten 38/40/42/44/46/48/50/52 Paçalı Klasik Korse. Paçalarındaki özel silikon sayesinde rahat bir kullanım sağlamaktadır. Bacak, bel, göbek, mide basen bölgelerini toparlamaktadır.
 8. 2506:Siyah, Ten S/M/L/XL/XXL/3XL/4XL Yelek Korse. Sırt, bel, mide, göbek bölgelerini toparlamaktadır. Balen desteği sayesinde daha ince bir görünüm vermektedir. Özel kumaşı sayesinde dış giyimde cepken olarak satışa sunulabilir.
 9. 2440: Beyaz, Siyah, Ten Paçalı Dantelli Klasik Korse. Bacak, bel, göbek, mide basen bölgelerini toparlamaktadır.

Not: Klasik korselerimiz satışa sunulurken müşteriye aynı bedenle önerilmeli yani müşteri 38 beden ise 38 beden önerilmeli. Klasik korselerimiz bir beden inceltmektedir. Elbette istisnai durumlar olabilir, ama müşterinin vücut yapısına göre satış elemanı da öneri yapabilmeli. 

İnternette Güvenli Alışveriş
BENİ ARAYIN
Web sitemizi kullanırken size daha iyi bir deneyim yaşatmak adına çerezleri kullanıyoruz. Gizlilik ve Güvenlik sayfamızda çerezlerin ne olduğu ve nasıl kullanıldığı anlatılmaktadır. KABUL EDİYORUM