EVDEN KATALOGLA İÇ GİYİM SATIŞI

Anıl ürün katalogları ile bay ve bayan iç çamaşırı, sütyen, sütyen takımları, külot, gecelik, bluz, korse, iç giyim modelleri ile siz de katalogdan satış yaparak kazanç elde edebilirsiniz. %50'ye varan kar oranları sayesinde internetten ek iş sağlayın. En moda ürünler sayesinde katalogla satışı kolaylıkla yapılabilecek bir fırsatı sizlere sunmaktadır.

Piaff satış kataloğu

www.piaffnetworking.com ürün kataloğundan 500'ün üzerinde çeşitte ürünü indirimli fiytlarla satın alabilirsiniz.

Sütyen Beden Ölçüsü Hesaplama

Sütyen ve sütyen takımları seçiminizde, bedeninizi nasıl doğru hesaplayacağınıza yardımcı olalım.

2015 İç Giyim Modelleri

Anıl, Lady Eleni, Goldenbay, Gallipoli, Moonlight ve diğer birçok markanın en gözde modelleri www.piaffnetworking.com sitesinde.

Çok Katlı Pazarlama ile evden satış yaparak ek gelir elde etmek çok kolay !

Kapıda Ödeme, Doğrudan satış, çok katlı pazarlama, ekip kurarak prim kazanma, zincir pazarlama, network marketing nedir, katalogla satış ile ek gelir, ek iş, ek kazanç imkanı yaratmak için neler yapmak gerekir merak ediyor musunuz?

Nasıl ödeme yaparım? İade mümkün mü?

İç giyim alışverişlerinizde ödemenizi kapıda kredi kartı ve kapıda nakit ödeme şeklinde de yapabileceğinizi biliyor musunuz? Üstelik hiç bir masraf ödemeden! Ürünleri iade hakkınız vardır. İade koşulları için tıklayınız.

Katalog İstiyorum!

www.piaffnetworking.com ürün kataloğuna ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz. Hemen üye olun, ücretsiz kataloğunuz adresinize gelsin. Doğrudan satış sistemi, network marketing, zincir pazarlama, doğrudan satış, katalog ile evden satış ve tüm merak ettikleriniz burada.